Najít práci s Orienta Czech

Cerca lavoro

Testing Engineer

Přejít na nabídky práce

orienta
Podrobnosti o nabídce
  • Místo

    Česká republika, Plzeňský kraj, Plzeň 26

  • Sektor

    Výrobní

  • Pracovní pozice

    Inženýrství / plánování

  • Pobočka

    Plzeň, Klatovská tř. 6, 301 00 Plzeň 3-Jižní Předměstí

Popis

Náplň práce:

  • Samostatné testování produktů v laboratoři
  • Vypracování reportů o výsledcích testu
  • Návrh testovacích přípravků, změn v testech
  • Podávání zlepšovacích návrhů pro větší efektivitu testů, snížení nákladů apod.
  • Komunikace s dodavateli testovacích technologií

Požadavky:

  • SŠ/VŠ elektrotechnická
  • Ideálně 2 roky praxe na obdobné pozici
  • Vyhláška 50/78 (NV 194/2022) §5 – pokud není platná, obnovíme
  • AJ na komunikativní úrovni (B1/B2) – denní využití

Firma nabízí:

  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • 13. mzda
  • Náborový bonus
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Kafeteria benefit systém
  • Příspěvek na odborné a jazykové vzdělávání

Toto oznámení je zaměřeno na obě pohlaví podle 903/77. Chcete-li se ucházet o tuto příležitost, musí uchazeči zaslat svůj životopis, aby byl zařazen do naší databáze. Jakmile je kandidát evidován v databázi, může Orienta tento životopis použít i pro budoucí volná pracovní místa, která vám budou zaslána e-mailem. Pro zajištění větší ochrany kandidátů bude možné spravovat váš profil s vaším souhlasem i nezávislou žádostí o zrušení vašich údajů pro sdílení. Tím, že se potvrdíte toto oznámení, přijímáte výše uvedené a prohlašujete, že jste ho četli a rozumíte mu. Zásady ochrany osobních údajů na webových stránkách

Více informací

Typ smlouvy
Stálé zaměstnání

Mapa