Najít práci s Orienta Czech

Cerca lavoro

Mistr údržby

date 04 01 2024

Přejít na nabídky práce

orienta
Podrobnosti o nabídce
  • Místo

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-Město

  • Sektor

    Kovodělný průmysl

  • Pracovní pozice

    Výroba / Provoz

  • Pobočka

    Praha, Vodičkova 1277/19

Pracovní nabídka není k dispozici

Popis

Požadujeme:

praxi na obdobné pozici
zkušenost s vedením týmu lidí
technické vzdělání v oboru elektro nebo mechaniky
praktický a aktivní přístup k práci

Pracovní náplň:

operativní řešení poruch v provozu
pravidelní preventivní prohlídky výrobních zařízení
zodpovědnost za organizaci práce podřízených na úseku údržby
činnost prováděná dle zadaných předpisů s ohledem na dodržování BOZP

Nabízíme:

Dobrou dopravní dostupnost pracoviště (MHD - zastávka, parkoviště přímo u firmy)
5 týdnů dovolené
dotované stravování - jídelna v areálu firmy, nárok na 2 jídla za den
firemní akce a dárkové balíčky v průběhu roku
Multisport karta s příspěvkem od zaměstnavatele

Toto oznámení je zaměřeno na obě pohlaví podle 903/77. Chcete-li se ucházet o tuto příležitost, musí uchazeči zaslat svůj životopis, aby byl zařazen do naší databáze. Jakmile je kandidát evidován v databázi, může Orienta tento životopis použít i pro budoucí volná pracovní místa, která vám budou zaslána e-mailem. Pro zajištění větší ochrany kandidátů bude možné spravovat váš profil s vaším souhlasem i nezávislou žádostí o zrušení vašich údajů pro sdílení. Tím, že se potvrdíte toto oznámení, přijímáte výše uvedené a prohlašujete, že jste ho četli a rozumíte mu. Zásady ochrany osobních údajů na webových stránkách

Více informací

Typ smlouvy
Stálé zaměstnání

Mapa