Najít práci s Orienta Czech

Cerca lavoro

Operátor skladu/řidič

Přejít na nabídky práce

orienta
Podrobnosti o nabídce
  • Místo

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-Moravská Ostrava

  • Sektor

    Elektronický průmysl / Automatizace

  • Pracovní pozice

    Logistika / Skladování

  • Pobočka

    Ostrava, Na Rovince 879, 720 00 Ostrava-Hrabová

Popis

Požadujeme:

 ●  znalost elektroinstalačního materiálu nebo vzdělání v technickém oboru výhodou (není podmínkou)
 ●  pečlivost, spolehlivost a ochota pomoci
 ●  ŘP skupiny B

Nabídka:

 ●  práce na hlavní pracovní poměr (nástup ihned do kmenového stavu)
 ●  pracovní doba: pondělí – pátek, bez víkendů
 ●  odpovídající mzdové ohodnocení - fixní plat, měsíční odměny
 ●  zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, dotované stravování, firemní akce, příspěvek na penzijní připojištění)
 ●  pravidelná technická školení
 ●  možnost kariérního postupu
 ●  samostatná práce s možností uplatnit všechny získané znalosti a dovednosti
 ●  práce v přátelském a profesionálním kolektivu
 ●  možnost pracovat v úspěšné a stabilní společnosti

Pracovní náplň:

 ●  práce se čtečkou - příjem, zakládání a výdej zboží ve skladu
 ●  příprava objednávek pro zákazníky pobočky a e-shopu
 ●  asistovaný prodej zboží a technická podpora zákazníkům na pobočce
 ●  rozvoz zboží k zákazníkům

Poznámka:

V případě zájmu žádáme o zaslání Vašeho životopisu

Toto oznámení je zaměřeno na obě pohlaví podle 903/77. Chcete-li se ucházet o tuto příležitost, musí uchazeči zaslat svůj životopis, aby byl zařazen do naší databáze. Jakmile je kandidát evidován v databázi, může Orienta tento životopis použít i pro budoucí volná pracovní místa, která vám budou zaslána e-mailem. Pro zajištění větší ochrany kandidátů bude možné spravovat váš profil s vaším souhlasem i nezávislou žádostí o zrušení vašich údajů pro sdílení. Tím, že se potvrdíte toto oznámení, přijímáte výše uvedené a prohlašujete, že jste ho četli a rozumíte mu. Zásady ochrany osobních údajů na webových stránkách

Více informací

Typ smlouvy
Stálé zaměstnání

Mapa