Access to Orienta Job

Request password

You are applying for:

Supplier Development Engineer | Logistika

Pojďte s námi budovat síť dodavatelů. Pokud máte analytické myšlení, nevadí Vám administrativa a reportování, máte rád/a ve věcech pořádek, tak si budeme rozumět.

Náplň práce:

  • Administrativní činnost spojená s dodavatelským řetězcem/ hodnocení dodavatelů
  • Zpracovávání měsíčních reportů
  • Kontrola nákladů
  • Vystavování PO (objednávky)
  • Spolupráce napříč odděleními
  • Rozvíjení dodavatelů
  • Pomoc při zavádění nového výrobku do výroby.

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní společnosti
  • Příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • Možnost seberealizace
  • Motivující finanční ohodnocení a balíček benefitů
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • Příspěvek na dopravu
  • Systematické vzdělávání
  • Otevřenou komunikaci
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou. Termín nástupu možný IHNED nebo dle dohody.

Požadujeme:

  • VŠ, min. SŠ technického nebo ekonomického směru
  • 2 roky prokazatelné praxe ve výrobní společnosti
  • Znalost anglického jazyka na úrovni min. B2
  • Znalost čtení technické dokumentace a základní znalost technologických procesů
  • Velmi dobré komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Znalost MS Office
  • Povědomí zákaznického přístupu, organizační schopnosti, strategický přístup a schopnost analytického myšlení
  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič.