Lean Manager

date 08 12 2023
orienta
Offer details
  • Location

    Czech Republic, Plzeň Region, Domažlice (Město)

  • Sector

    Metalworking Industry

  • Job role

    Production

  • Branch

    Plzeň, Klatovská tř. 6, 301 00 Plzeň 3-Jižní Předměstí

Description

Náplň práce:

• Tvorba metodik a koordinace projektů určených pro zavedení metod štíhlé výroby

• Zlepšování výrobních procesů u stávajících projektů, rozjezd nové výroby

• Řízení projektu, včetně identifikace možností pro zlepšení procesů

• Přebírání a ustanovení nových projektů, rozvoj členů projektového týmu

• Školení vedoucích pracovníků a zaměstnanců

• Zajištění správných komunikačních cest v rámci organizace

• Úzká spolupráce s regionálním ředitelem

• Návrhy vhodných nápravných opatření, zlepšovacích návrhů

• Řízení vývoje a metod údržby pro dosažení plánovaných cílů

Požadavky:

• SŠ/VŠ vzdělání, ideálně technického směru

• Zkušenosti z výrobních společností

• Prokazatelná praxe v rámci Lean managementu

• Znalost 6 Sigma, TPM, 5S, MMF, VSA, RCA, RIE, MDI atd

• Výborná znalost AJ – všechny dokumenty, proposice v AJ, denní kontakt s kolegy a vedoucím

Firma nabízí:

• 25 dní dovolené

• Příspěvek na penzijní pojištění

• Stravenky zdarma

• Flexibilní pracovní doba

This announcement is aimed at both sexes according to the 903/77. To apply for this opportunity, candidates must send their CV to be included in our database. Once the candidate is present in the database, their CV can also be used by Orienta for future job openings, which will also be communicated via email. To ensure greater protection for interested candidates, it will be possible to manage your consent of privacy as well as an independent request for the cancellation of your data sharing. By applying to this announcement, you accept the above mentioned and declare that you have accepted the Privacy Policy on the website

More details

Contract Type
Permanent job

Map

Similar offers

Date
08/12/2023
Location
Sector
Job role
Production
Branch
Náplň práce:• Tvorba metodik a koordinace projektů určených pro zavedení metod štíhlé výroby• Zlepšování výrobních procesů u stávajících projektů, rozjezd nové výroby• Řízení projektu,...

Technický manažer

Date
02/03/2023
Location
Sector
Job role
Production
Branch
Náplň práce:Vytváření plánování procesu a výroby včetně pracovních a montážních systémů Komplexní dohled nad veškerým technickým/strojním parkemŘešení technické problematiky, údržby,...