Nákupčí | Výrobní závod

date 18 04 2024
orienta
Offer details
  • Location

    Czech Republic, Ústí nad Labem Region, Havraň

  • Sector

    Manufacturing

  • Job role

    Purchasing / Procurement

  • Branch

    Praha, Vodičkova 1277/19

Description

Rozvíjejte své zkušenosti s nákupem pro výrobní závod v našem závodě, kde klademe důraz na týmovost a otevřenou komunikaci. Čeká na Vás pestrá práce, při které se nebudete nudit, kde můžete uplatnit své dosavadní zkušenosti.

Náplň práce:

  • Nákup zboží a služeb dle platných interních předpisů a norem
  • Spolupráce při koordinaci výběrových řízení na služby a zboží
  • Vedení databáze objednávek, zajištění včasných dodávek od dodavatelů výrobního i nevýrobního materiálu a služeb
  • Zajišťování přepravy od dodavatelů
  • Kompletní příprava podkladů spolupráce s celní správou
  • Řešení případných logistických problémů a reklamací ve spolupráci s dodavateli
  • Zajišťování veškeré činnosti nákupu nových potencionálních projektů - zajišťování prototypů a vzorků s dokumentací o prvním vzorkování, organizování spuštění sériového náběhu komponentů atd.
  • Vedení databáze potencionálních dodavatelů a komunikace s potencionálními dodavateli
  • Pravidelný reporting, účast na inventurách, správa svěřené dokumentace.

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní společnosti
  • Příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • Možnost seberealizace
  • Motivující finanční ohodnocení a balíček benefitů
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • Příspěvek na dopravu
  • Systematické vzdělávání
  • Otevřenou komunikaci
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou. Termín nástupu možný IHNED nebo dle dohody.

Požadujeme:

  • VŠ, min. SŠ technického nebo ekonomického směru
  • 2 roky prokazatelné praxe v oblasti nákupu ve výrobní společnosti
  • Znalost anglického jazyka na úrovni min. B1
  • Znalost čtení technické dokumentace a základní znalost technologických procesů
  • Znalost MRP principu
  • Znalost inventurních procesů a FIFO systému
  • Znalost základních celních pravidel
  • Základní znalost platných předpisů v mezinárodní přepravě
  • Velmi dobré komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Silné povědomí zákaznického přístupu, organizační schopnosti, strategický přístup a schopnost analytického myšlení
  • Velmi dobrá znalost obchodní korespondence
  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
  • Znalost MS Office
  • Povědomí zákaznického přístupu, organizační schopnosti, strategický přístup a schopnost analytického myšlení
  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič.

This announcement is aimed at both sexes according to the 903/77. To apply for this opportunity, candidates must send their CV to be included in our database. Once the candidate is present in the database, their CV can also be used by Orienta for future job openings, which will also be communicated via email. To ensure greater protection for interested candidates, it will be possible to manage your consent of privacy as well as an independent request for the cancellation of your data sharing. By applying to this announcement, you accept the above mentioned and declare that you have accepted the Privacy Policy on the website

More details

Contract Type
Permanent job

Map

Similar offers

Date
18/04/2024
Location
Sector
Job role
Branch
Rozvíjejte své zkušenosti s nákupem pro výrobní závod v našem závodě, kde klademe důraz na týmovost a otevřenou komunikaci. Čeká na Vás pestrá práce, při které se nebudete nudit, kde...