Seřizovač/Operátor CNC | Přesné stroje

date 22 04 2024
orienta
Offer details
  • Location

    Czech Republic, Prague, Liberec

  • Sector

    Manufacturing

  • Job role

    Production

  • Branch

    Praha, Vodičkova 1277/19

Description

Hledáme zkušené seřizovače/operátory CNC přesných strojů. Pokud máte minimálně dva roky zkušenosti s CNC stroji, jste velmi precizní a umíte s měřidly, rádi s Vámi probereme možnosti spolupráce.

Náplň práce:

- Seřizování/obsluha přesného obráběcího CNC stroje (soustruh, frézka) - Malosériová nebo kusová výroba velice přesných dílů pro přesnou mechaniku nebo optoelektroniku na špičkových CNC strojích - Práce a optická kontrola dílů pomocí mikroskopů - Kvalitativní kontrola výroby a spolupráce s oddělením technické kontroly - Seřizování strojů a tvorba seřizovacích a technologických postupů - Trvalé zlepšování a stabilizace obráběcích procesů.

Nabízíme:

- Vysoce atraktivní zaměstnání s dlouhodobou perspektivou zajištěnou zakázkami - Práce na základě moderních standardů v optoelektronice - Nadstandardně technologicky vybavená CNC a měřící pracoviště - Spolupráce na vývoji špičkových výrobků s mezinárodními patenty - Účast na dlouhodobém rozvoji firmy v oblasti vysoce precizního obrábění - Základní mzda 32 – 40 000 Kč (zařazení do kvalifikačních tříd dle znalostí) + bonusy/prémie - 5 týdnů dovolené - Věrnostní program Flexi Sodexo Pass - Sodexo Gastro Card – hodnota stravného 150,- Kč/směnu – 45% zaměstnanec 55% zaměstnavatel - Výběr teplých nápojů na pracovišti zdarma - Příspěvek na penzijní připojištění - Rodinné permanentní vstupenky do ZOO + IQ Landie - Vzdělávací kurzy a školení.

Požadujeme:

- SOU/SŠ vzdělání technického směru, popřípadě praxe ve strojírenském oboru - Výborná znalost čtení technických výkresů a geometrických tolerancí, ISO 2768, - Znalost základních metod obrábění (soustružení, frézování, vrtání a závitování) - Znalost práce se základními měřidly (posuvka, kalibry, mikrometr apod.) - Aktivní přístup, flexibilita, ochota dalšího vzdělávání - Trpělivost, zodpovědnost, pracovitost - Dobrý zrak, jemná motorika - Ochota práce ve dvou směnném provozu - Znalost seřizování a práce s přesnými díly v řádech tisícin milimetru výhodou - Znalost řídicích systémů Siemens, Smooth (Mazak) výhodou.

This announcement is aimed at both sexes according to the 903/77. To apply for this opportunity, candidates must send their CV to be included in our database. Once the candidate is present in the database, their CV can also be used by Orienta for future job openings, which will also be communicated via email. To ensure greater protection for interested candidates, it will be possible to manage your consent of privacy as well as an independent request for the cancellation of your data sharing. By applying to this announcement, you accept the above mentioned and declare that you have accepted the Privacy Policy on the website

More details

Contract Type
Permanent job

Map

Similar offers

Date
22/04/2024
Location
Sector
Job role
Production
Branch
Hledáme zkušené seřizovače/operátory CNC přesných strojů. Pokud máte minimálně dva roky zkušenosti s CNC stroji, jste velmi precizní a umíte s měřidly, rádi s Vámi probereme možnosti...

Operátor výroby

Date
03/01/2024
Location
Czech Republic, Prague, Praha 10-Dolní Měcholupy
Sector
Job role
Production
Branch
Náplň práce: Řízení a obsluha strojů, strojního zařízení a výrobních linek.Tažení drátu Al, Cu, lanování, výroba lan.Izolování vodičů, splétání výplně kabelů.Obalování kabelových...