SPECIALISTA VÝVOJOVÉHO TÝMU

date 19 04 2024
orienta
Offer details
  • Location

    Czech Republic, Plzeň Region, Holýšov

  • Sector

    Automotive

  • Job role

    Research and Development

  • Branch

    Plzeň, Klatovská tř. 6, 301 00 Plzeň 3-Jižní Předměstí

Description

Co Vás čeká?!

  • Implementace změn a úprav v probíhajících projektech
  • Koordinace všech dílčích úkolů potřebných k úspěšné realizaci změn v probíhající sériové výrobě (validační testy, analýza rizik, schválení zákazníkem, prototypy, hodnocení dodavatele atd.) od požadavku až po uvedení do provozu
  • Koordinace inženýrských pracovních postupů (validační plán, výpočet obchodního případu, analýza rizik, schvalovací list zákazníka)
  • Technický odhad pořízení a vývoje projektů
  • Technické vedení mezinárodního vývojového týmu
  • Koordinace tvorby prototypů, validací
  • Komunikace se zákazníky v otázkách specifických pro projekt

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání  technického zaměření
  • Velmi dobrá znalost konstrukce výrobků
  • Znalost termodynamiky
  • Praxe v automobilovém průmyslu výhodou
  • Úspěšná zkušenost s koordinací komplexních projektů
  • Zkušenosti s řízením projektů a moderními prezentačními technikami
  • Ochota účastnit se tuzemských i zahraničních služebních cest
  • Dobrá znalost angličtiny slovem i písmem, němčina výhodou

A nabídka pro Vás!

  • Dotované firemní stravování
  • Cafeteria Benefit Plus
  • 5 dní volna navíc + další firemní benefity
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Místo pracoviště - Holýšovsko

This announcement is aimed at both sexes according to the 903/77. To apply for this opportunity, candidates must send their CV to be included in our database. Once the candidate is present in the database, their CV can also be used by Orienta for future job openings, which will also be communicated via email. To ensure greater protection for interested candidates, it will be possible to manage your consent of privacy as well as an independent request for the cancellation of your data sharing. By applying to this announcement, you accept the above mentioned and declare that you have accepted the Privacy Policy on the website

More details

Contract Type
Permanent job

Map

Similar offers

Date
19/04/2024
Location
Sector
Automotive
Job role
Branch
Co Vás čeká?!Implementace změn a úprav v probíhajících projektechKoordinace všech dílčích úkolů potřebných k úspěšné realizaci změn v probíhající sériové výrobě (validační testy, analýza...