STAVBVEDOUCÍ - MANAŽER REALIZACÍ - MOSTY / DÁLNICE / INŽENÝRSKÉ SÍTĚ

date 24 04 2024
orienta
Offer details
  • Location

    Czech Republic, Pardubice Region, Pardubice

  • Sector

    Construction/Civil Engineering

  • Job role

    Project / Program Management

  • Branch

    Ostrava, Na Rovince 879, 720 00 Ostrava-Hrabová

Description

Co Vás čeká:

  • přímý dohled nad prováděním prací na základě smlouvy, technické dokumentace, harmonogramů a norem kvality ve spolupráci s ředitelem stavby,
  • analýza a cenová optimalizace projektů po předchozí dohodě s Investorem,
  • podpora při poptávání nabídek, jejich hodnocení a vyjednávání se subdodavateli,
  • vyúčtování provedených prací ve vztahu k investorovi a subdodavatelům.

Co od Vás očekáváme:

  • autorizace výhodou - mosty / dálnice / sítě
  • schopnost řídit podřízený tým a stavební postupy,
  • praxe při stavbě mostů / dálnc / sítí
  • zkušenosti s prací s rozpočty

Co vám můžeme nabídnout?

  • 27 dnů dovolené,
  • práci ve velké, profitující, stabilní stavební společnosti s mezinárodní působností,
  • reálnou možnost osobního rozvoje a strategicko-manažerského sebeuplatnění,
  • práci v přátelském a odhodlaném týmu složeném z odborníků,
  • spolupráci na velkých a zajímavých projektech v rámci České republiky,
  • motivující variabilní složku mzdy,
  • služební auto i k soukromým účelům,
  • možnost dalšího odborného vzdělávání
  • příspěvěk na bydlení

Mzda: 70.000 až 100.000 se odvíjí od zkušenosti

Nástup: ihned

This announcement is aimed at both sexes according to the 903/77. To apply for this opportunity, candidates must send their CV to be included in our database. Once the candidate is present in the database, their CV can also be used by Orienta for future job openings, which will also be communicated via email. To ensure greater protection for interested candidates, it will be possible to manage your consent of privacy as well as an independent request for the cancellation of your data sharing. By applying to this announcement, you accept the above mentioned and declare that you have accepted the Privacy Policy on the website

More details

Contract Type
Permanent job

Map

Similar offers

Date
24/04/2024
Location
Sector
Job role
Branch
 Co Vás čeká:přímý dohled nad prováděním prací na základě smlouvy, technické dokumentace, harmonogramů a norem kvality ve spolupráci s ředitelem stavby,analýza a cenová optimalizace...