Supplier Development Engineer | Logistika

date 22 04 2024
orienta
Offer details
  • Location

    Czech Republic, Ústí nad Labem Region, Havraň

  • Sector

    Automotive

  • Job role

    Logistics / Warehousing

  • Branch

    Praha, Vodičkova 1277/19

Description

Pojďte s námi budovat síť dodavatelů. Pokud máte analytické myšlení, nevadí Vám administrativa a reportování, máte rád/a ve věcech pořádek, tak si budeme rozumět.

Náplň práce:

  • Administrativní činnost spojená s dodavatelským řetězcem/ hodnocení dodavatelů
  • Zpracovávání měsíčních reportů
  • Kontrola nákladů
  • Vystavování PO (objednávky)
  • Spolupráce napříč odděleními
  • Rozvíjení dodavatelů
  • Pomoc při zavádění nového výrobku do výroby.

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní společnosti
  • Příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • Možnost seberealizace
  • Motivující finanční ohodnocení a balíček benefitů
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • Příspěvek na dopravu
  • Systematické vzdělávání
  • Otevřenou komunikaci
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou. Termín nástupu možný IHNED nebo dle dohody.

Požadujeme:

  • VŠ, min. SŠ technického nebo ekonomického směru
  • 2 roky prokazatelné praxe ve výrobní společnosti
  • Znalost anglického jazyka na úrovni min. B2
  • Znalost čtení technické dokumentace a základní znalost technologických procesů
  • Velmi dobré komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Znalost MS Office
  • Povědomí zákaznického přístupu, organizační schopnosti, strategický přístup a schopnost analytického myšlení
  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič.

This announcement is aimed at both sexes according to the 903/77. To apply for this opportunity, candidates must send their CV to be included in our database. Once the candidate is present in the database, their CV can also be used by Orienta for future job openings, which will also be communicated via email. To ensure greater protection for interested candidates, it will be possible to manage your consent of privacy as well as an independent request for the cancellation of your data sharing. By applying to this announcement, you accept the above mentioned and declare that you have accepted the Privacy Policy on the website

More details

Contract Type
Permanent job

Map

Similar offers

Date
22/04/2024
Location
Sector
Automotive
Job role
Branch
Pojďte s námi budovat síť dodavatelů. Pokud máte analytické myšlení, nevadí Vám administrativa a reportování, máte rád/a ve věcech pořádek, tak si budeme rozumět. Náplň...