Tooling Engineer - vstřikování plastů

date 19 04 2024
orienta
Offer details
  • Location

    Czech Republic, Ústí nad Labem Region, Most

  • Sector

    Automotive

  • Job role

    Middle and Top Management

  • Branch

    Praha, Vodičkova 1277/19

Description

Náplň práce:

  • spolupráce při tvorbě a definici konceptu vstřikovacích forem dle požadavků zákazníka, designu a výrobního procesu finálního výrobku
  • vytváření zadávací technické dokumentace pro výrobu nových nástrojů
  • systematický dohled, vedení a řízení projektu návrhu konstrukce a následné výroby nástrojů u dodavatelů v souladu s časovým plánem projektu
  • organizace technických a kontrolních meetingů s dodavateli, vytváření zápisů, vedení akčních plánů, řešení neshod
  • validace nových nástrojů, příp. kontrola a validace provedených úprav na stávajících
  • zavedení forem do procesu sériové výroby a zajištění procesu jejich předání do závodové údržby
  • příprava cenových podkladů pro nové vstřikovací formy
  • podpora prováděného servisu (interně – tým údržby, externě - dodavatelsky)
  • poskytování technické podpory ostatním oddělením při řešení technických problémů na stávajících sériových projektech
  • správa závazné technické dokumentace, zohledňování provedených oprav a úprav, vedení historie změn v databázi CAD dat
  • konzultace vyrobitelnosti nových výrobků s ohledem na limity konstrukce, funkčnosti a vyrobitelnosti potřebných nástrojů pro finální výrobek
  • aktivní účast při zákaznických auditech jako člen projektového týmu se zodpovědností za vstřikovací formy

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • SŠ/VŠ technického směru se zaměřením na konstrukci, příp. technologie tváření plastů
  • praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky, ideálně v automotive
  • znalost práce v konstrukčních 3D CAD programech (SolidWorks, NX, Catia...)
  • znalost čtení technické výkresové dokumentace, čtení rozměrových/geometrických tolerancí a kót
  • znalost práce v MS Office
  • aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • ochota cestovat k výrobcům nástrojů, kde probíhá testování, výroba prvních dílů a následná kontrola nástrojů před dodáním
  • řidičské oprávnění sk. B
  • komunikativnost, systémové myšlení, týmová spolupráce, organizační schopnosti, flexibilita, inovace, přesnost, důslednost, dokončování úkolů, stresová odolnost

Co nabízíme:

  • Konkurenční mzdu dle zkušeností a znalostí kandidáta
  • Příležitost k růstu
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Pružnou pracovní dobu s fondem 37,5 h týdně
  • Dovolenou navíc dle odpracovaných let
  • Stravenky / Stravenkový paušál
  • Flexipasy za docházku až do výše 16.000 Kč/rok
  • Příspěvek na penzijní pojištění 5% ze základní mzdy po roce

This announcement is aimed at both sexes according to the 903/77. To apply for this opportunity, candidates must send their CV to be included in our database. Once the candidate is present in the database, their CV can also be used by Orienta for future job openings, which will also be communicated via email. To ensure greater protection for interested candidates, it will be possible to manage your consent of privacy as well as an independent request for the cancellation of your data sharing. By applying to this announcement, you accept the above mentioned and declare that you have accepted the Privacy Policy on the website

More details

Contract Type
Permanent job

Map

Similar offers

Date
19/04/2024
Location
Sector
Automotive
Job role
Branch
Náplň práce:spolupráce při tvorbě a definici konceptu vstřikovacích forem dle požadavků zákazníka, designu a výrobního procesu finálního výrobkuvytváření zadávací technické dokumentace...